Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XU5, difuzi, luminiscență, Sn 80 mm, 12...24 VDC, M12
4.823,00 Lei
3.985,95 Lei
în stoc
SKU
XU5M18U1D
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XU5, diffuse, luminescence, Sn 80 mm, 12...24 VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
|---|---|
| Nume senzor | XU5 |
| Nume serie | Ambalare aplicație |
| Aplicație specifică produs | Luminescență |
| Material carcasă | Alamă nichelată |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Design senzor | M18 |
| Conexiune electrică | 1 conector mascul M12, 4 pini |
| Material | Metalic |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Sistem de detecție | Difuz |
| Emisie | - |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO |
| Tensiune alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție la polaritate inversă |
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Tip circuit alimentare | DC |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Răspuns întârziere | 0.5 MILLISECOND |
Complementar
| Configurare | Ajustare sensibilitate cu potențiometru |
|---|---|
| Consum curent | <= 20 mA fără sarcină |
| LED de stare | - |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| Capacitate comutație în mA | <= 100 mA (protecție polaritate inversă, suprasarcină și scurtcircuit) |
| Material lentilă | PMMA |
| Ieșire suplimentară | Fără |
| Interval timp întârziere | 20 ms întârziere deconectare activare/dezactivare prin metoda cablare întârziere |
| Cădere tensiune maximă | <1.5 V (stare închisă), PNP |
| Întârziere prima creștere | 100 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 0.5 MILLISECOND |
Mediu
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
|---|---|
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529 |
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 0.6 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 7.1 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9.6 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 4.3 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.088 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 11 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 1.193 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 9.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 4.2 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 6.6 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.088 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XU5M18U1D |
| Unitate de măsura | Pce |





