Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XU5, 10…30 V, 500 Hz, DC
471,00 Lei
389,26 Lei
în stoc
SKU
XU5M18PP9A4L5
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XU5, 10…30 V, 500 Hz, DC
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumirea seriei | Scop general, mod unic |
| Tip de senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumirea senzorului | XU5 |
| Design senzor | Cilindric M18 |
| Sistem de detecție | Difuz |
| Rază de detectare | 1,2 m |
| Material | Oțel inoxidabil |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| [Sn] distanță de detectare nominală | 1,2-1,2 m difuz |
| Tip ieșire discret | PNP |
| Funcție ieșire discret | 1 NÎ sau 1 ND programabil |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Emisie | Infraroșu difuz |
Complementar
| Material carcasă | Oțel inoxidabil : 304 CU |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Tip de ieșire | Stare solidă |
| Capacitate comutare în mA | <= 100 mA (protecție împotriva supraîncărcării și scurtcircuitului) |
| Frecvență comutare | 500 Hz |
| Cădere de tensiune maximă | <1,5 V (stare închisă) |
| Consum curent | <= 30 mA fără sarcină |
| Întârziere inițială | 15 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 1 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 1 MILLISECOND |
| Configurare | Ajustare sensibilitate |
| Limite tensiune de alimentare | 10-30 V DC |
| Temperatură aer ambient pentru funcționare | -25-55 °C |
Mediu
| Certificări produs | CE CSA UL |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1,5 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Numărul de unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4,5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9,5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 13,5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0,237 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Numărul de unități în pachet 2 | 22 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 5,639 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XU5M18PP9A4L5 |
| Unitate de măsura | Pce |





