Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XU2, fascicul direct, 12...24 VDC, M18
731,00 Lei
604,13 Lei
în stoc
SKU
XU2N18PP9AAS27
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XU2, thru beam, 12...24 VDC, M18
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Nume serie | General purpose single mode |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Nume senzor | XU2 |
| Design senzor | Cilindric M18 |
| Conexiune electrică | 1 conector mascul M18 |
| Emisie | Infraroșu prin fascicul |
Complementar
| Material carcasă | Oțel inoxidabil : 304 CU |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Tip ieșire | Solid state |
| Ieșire suplimentară | Fără |
| LED de stare | 1 LED (verde) pentru alimentare activată, 1 LED (galben) pentru starea ieșirii |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 12...24 V DC cu protecție la inversare polaritate |
| Cădere de tensiune maximă | <1.5 V (stare închisă) |
| Întârziere prima creștere | 15 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 1 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 1 MILLISECOND |
| Reglare | Fără ajustare sensibilitate |
| Limite tensiune de alimentare | 10-30 V DC |
| Temperatură aer ambiant pentru funcționare | -25-55 °C |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 25 gn, amplitudine = +/- 1.5 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 14.8 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 8.1 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 8.1 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.24 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S03 |
| Număr unități în pachet 2 | 18 |
| Înălțime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 8.1 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 14.8 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 8.1 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.24 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare nedivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XU2N18PP9AAS27 |
| Unitate de măsura | Pce |





