Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XU2, thru beam, 12...24 VDC, M18
794,00 Lei
656,20 Lei
în stoc
SKU
XU2N18PP9AAL5R
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XU2, thru beam, 12...24 VDC, M18
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumirea seriei | General purpose single mode |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumirea senzorului | XU2 |
| Design senzor | Cilindric M18 |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Emisie | Infraroșu prin fascicul |
Complementar
| Material carcasă | Oțel inoxidabil : 304 CU |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| Ieșire suplimentară | Fără |
| LED indicator stare | 1 LED (verde) pentru alimentare, 1 LED (galben) pentru stare ieșire |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție inversare polaritate |
| Cădere de tensiune maximă | <1.5 V (stare închisă) |
| Întârziere pornire inițială | 15 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 1 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 1 MILLISECOND |
| Configurare | Fără ajustare sensibilitate |
| Compoziție kit | Receptor |
| Limite tensiune alimentare | 10-30 V DC |
| Temperatura aerului ambient pentru operare | -25-55 °C |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 25 gn, amplitudine = +/- 1.5 mm (f = 10-55 Hz) în conformitate cu IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) în conformitate cu IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP67 în conformitate cu EN/IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 14.8 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 8.1 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 8.1 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.24 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 10 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 4.438 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | S02 |
| Număr unități în pachet 3 | 22 |
| Înălțime pachet 3 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 5.28 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XU2N18PP9AAL5R |
| Unitate de măsura | Pce |





