Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XU2, transmițător, cilindric M18, 15 m
772,00 Lei
638,02 Lei
în stoc
SKU
XU2N18KP9AAL5T
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XU2, transmitteur, cylindrical M18, 15 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumirea seriei | Aplicație alimente și băuturi |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumire senzor | XU2 |
| Design senzor | Cilindric M18 |
| Sistem de detecție | Prin fascicul |
| Domeniu de detecție | 15 m |
| Material | Oțel inoxidabil |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | CC |
| Tehnică de cablare | 3 conductoare |
| [Sn] distanță de detecție nominală | 15-15 m prin fascicul |
| Funcție ieșire discretă | 1 NA sau 1 NÎ programabil |
| Conectare electrică | Cablu |
| Emisie | Infraroșu prin fascicul |
Complementar
| Material carcasă | Oțel inoxidabil : 304 CU |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Tip ieșire | Cu stare solidă |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 24...240 V CA/CC |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA (protecție suprasarcină și scurtcircuit) |
| Cădere de tensiune maximă | <1,5 V (stare închisă) |
| Consum de curent | <= 50 mA fără sarcină |
| Întârziere inițială | 15 MILISECUNDE |
| Întârziere răspuns | 1 MILISECUNDĂ |
| Întârziere recuperare | 1 MILISECUNDĂ |
| Configurare | Reglaj sensibilitate |
| Limite tensiune de alimentare | 10-30 V CC |
| Temperatura aerului ambiant pentru funcționare | -25-55 °C |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1,5 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 14.8 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 8.1 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 8.1 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.24 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 22 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 240 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 8.1 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 14.8 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 8.1 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.24 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XU2N18KP9AAL5T |
| Unitate de măsura | Pce |





