Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XU2, emiţător, 24...240VAC/DC, 1/2"
440,00 Lei
363,64 Lei
în stoc
SKU
XU2M18MC230KT
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XU2, emitter, 24...240VAC/DC, 1/2"
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Numele seriei | General purpose single mode |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric transmitator |
| Denumirea senzorului | XU2 |
| Design senzor | Cilindric M18 |
| Sistem de detecție | Thru beam |
| Material | Metalic |
| Tip circuit de alimentare | AC/DC |
| Tehnica de cablare | 2-wire |
| Conexiune electrică | 1 conector mascul 1/2"20 UNF, 3 pini |
| Emisie | - |
Complementar
| Material carcasă | Alamă nichel placat |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Ieșire suplimentară | Fără |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 24...240 V AC/DC |
| Capacitate de comutare în mA | 10...200 mA (de utilizat cu fuzibil rapid 0.4 A în serie cu sarcina) |
| Întârziere prima ridicare | 300 MILLISECOND |
| Configurare | Fără ajustare de sensibilitate |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1.5 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Numărul de unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 5.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 10.5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 8.5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.2 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XU2M18MC230KT |
| Unitate de măsura | Pce |





