Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
Telemecanique Sensors - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XSD 80x80x40, plastic, Sn60mm, 24...240VAC/DC, terminale
1.389,00 Lei
1.147,93 Lei
în stoc
SKU
XSDM600539
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XSD 80x80x40, plastic, Sn60mm, 24...240VAC/DC, terminals
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori de proximitate inductivi XS |
|---|---|
| Nume serie | Uz general |
| Tip senzor | Senzor de proximitate inductiv |
| Aplicație specifică produs | Nu se aplică |
| Nume senzor | XSD |
| Design senzor | Forma 80 x 80 x 40 |
| Dimensiune | 40 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 2-fire |
| Material carcasă | Plastic |
| Funcție ieșire discretă | 1 NÎ sau 1 NC programabil |
| Conectare electrică | Borne cu șurub |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 12...240 V AC/DC |
| Capacitate de comutare în mA | 5...100 mA DC, 5...500 mA AC |
| Grad de protecție IP | IP67 |
Complementar
| Acceptare montare detector cu frunzură | Nu permite montare cu frunzură |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Tip circuit de ieșire | AC/DC |
| Față detecție | Frontală |
| Intrare cablu | 1 intrare cu filet pentru capac cable gland Pg 13.5 |
| Rază de detecție | > 40...60 mm |
| Material frontal | Plastic |
| Frecvență de comutare | <= 10 Hz |
| Marcare | CE |
Mediu
| Certificări produs | CCC |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 5.4 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 15.3 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.495 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 11 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 5.762 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 15.3 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 5.4 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 9 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.494 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XSDM600539 |
| Unitate de măsura | Pce |





