Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XSDH607339TF - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XSD 80x80x40, plastic, Sn60mm, 12...48 VDC, terminale
1.326,00 Lei
1.095,87 Lei
în stoc
SKU
XSDH607339TF
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XSD 80x80x40, plastic, Sn60mm, 12...48 VDC, terminals
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Denumirea seriei | General purpose |
| Tip senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Aplicație specifică produs | Nu este cazul |
| Denumire senzor | XSD |
| Design senzor | Form 80 x 80 x 40 |
| Dimensiune | 40 mm |
| Tip corp | Fix |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 4-fire |
| Material carcasă | Plastic |
| Funcție ieșire discretă | 1 NÎD + 1 NÎ |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Conexiune electrică | Borne cu șurub |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...48 V DC |
| Capacitate de comutare în mA | <= 200 mA |
| Grad de protecție IP | IP67 |
Complementar
| Acceptare montaj detector în zonă de detecție | Non-montabil în zonă de detecție |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Tip circuit ieșire | DC |
| Față de detecție | Frontală |
| Intrare cablu | 1 intrare filetată pentru manșon cablu Pg 13.5 |
| Rază de detecție | > 40...60 mm |
| Material față | Plastic |
| Frecvență de comutare | <= 50 Hz |
| Marcaj | CE |
Mediu
| Certificări produs | CCC |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 5.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 15.3 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.521 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | CAR |
| Număr unități în pachet 2 | 1 |
| Înălțime pachet 2 | 5.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15.3 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 9 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 0.521 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XSDH607339TF |
| Unitate de măsura | Pce |





