Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XSDH607339H7 - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XSD 80x80x40, plastic, Sn60mm, 12...48 VDC, terminale
1.250,00 Lei
1.033,06 Lei
în stoc
SKU
XSDH607339H7
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XSD 80x80x40, plastic, Sn60mm, 12...48 VDC, terminals
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Denumire serie | Uz general |
| Tip senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Aplicație specifică produs | Nu se aplică |
| Denumire senzor | XSD |
| Design senzor | Form 80 x 80 x 40 |
| Dimensiune | 40 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 4 fire |
| Material carcasă | Plastic |
| Funcție ieșire discretă | 1 ND + 1 NÎ |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Conexiune electrică | Borne cu șurub-clamă |
| Tensiune alimentare nominală [Us] | 12...48 V DC |
| Capacitate de comutare în mA | <= 200 mA |
| Grad de protecție IP | IP67 |
Complementar
| Acceptare montaj senzor îngropat | Nu se montează îngropat |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Față de detecție | Frontală |
| Intrare cablu | 1 intrare filetată pentru clemă de cablu 1/2" NPT |
| Rază de detecție | > 40...60 mm |
| Material frontal | Plastic |
| Frecvență de comutare | <= 50 Hz |
| Marcaj | CE |
Mediu
| Certificări produs | CCC CSA UL |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate ambalaj 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în ambalaj 1 | 1 |
| Înălțime ambalaj 1 | 8.6 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 1 | 15 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 1 | 5.4 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 1 | 0.488 KILOGRAM |
| Tip unitate ambalaj 2 | S02 |
| Număr unități în ambalaj 2 | 11 |
| Înălțime ambalaj 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 2 | 5.795 KILOGRAM |
| Tip unitate ambalaj 3 | CAR |
| Număr unități în ambalaj 3 | 1 |
| Înălțime ambalaj 3 | 5.4 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 3 | 9 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 3 | 15 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 3 | 0.485 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XSDH607339H7 |
| Unitate de măsura | Pce |





