Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XSDC607319 - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XSD 80x80x40, plastic, Sn60mm, 12...48 VDC, borne
1.117,00 Lei
923,14 Lei
în stoc
SKU
XSDC607319
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XSD 80x80x40, plastic, Sn60mm, 12...48 VDC, terminals
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori inductivi de proximitate XS |
|---|---|
| Denumire serie | Uz general |
| Tip senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Aplicație specifică produs | Nu este cazul |
| Denumire senzor | XSD |
| Design senzor | Formă 80 x 80 x 40 |
| Dimensiune | 40 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 2 fire |
| Material carcasă | Plastic |
| Funcție ieșire discretă | 1 ND + 1 NÎ |
| Conexiune electrică | Borne cu clemă cu șurub |
| [Us] tensiune alimentare nominală | 12...48 V CC |
| Capacitate comutare în mA | 1,5...100 mA |
| Grad de protecție IP | IP67 |
Complementar
| Acceptanță montare detector la nivel | Nemontabil la nivel |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Tip circuit de ieșire | CC |
| Față de detecție | Frontală |
| Intrare cablu | 1 intrare filetat pentru presetupă cablu Pg 13.5 |
| Distanță de detecție | > 40...60 mm |
| Material față | Plastic |
| Frecvență comutare | <= 20 Hz |
| Marcare | CE |
Mediu
| Certificări produs | CCC |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 5,5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 15 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0,499 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 11 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 5,794 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 5,5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 9 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0,499 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare nedivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XSDC607319 |
| Unitate de măsura | Pce |





