Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XSDC607139 - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XSD 80x80x40, plastic, Sn60mm, 12...48 VDC, borne
1.239,00 Lei
1.023,97 Lei
în stoc
SKU
XSDC607139
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XSD 80x80x40, plastic, Sn60mm, 12...48 VDC, terminals
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori de proximitate inductivi XS |
|---|---|
| Nume serie | Uz general |
| Tip senzor | Senzor de proximitate inductiv |
| Aplicație specifică produs | Nu se aplică |
| Nume senzor | XSD |
| Design senzor | Formă 80 x 80 x 40 |
| Dimensiune | 40 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Tehnică de conectare | 2-wire |
| Material carcasă | Plastic |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO |
| Conectare electrică | Borne cu șurub |
| [Us] tensiune alimentare nominală | 12...48 V DC |
| Capacitate comutare în mA | 1.5...100 mA |
| Grad de protecție IP | IP67 |
Complementar
| Acceptare montare flușă detector | Nu se poate monta flușă |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Tip circuit ieșire | DC |
| Față de detectare | Frontală |
| Intrare cablu | 1 intrare filetată pentru bussola cablu Pg 13.5 |
| Rază de detectare | > 40...60 mm |
| Material față | Plastic |
| Frecvență comutare | <= 20 Hz |
| Marcare | CE |
Mediu
| Certificări produs | CCC |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 5.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 15.2 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.498 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 11 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 5.78 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 15.2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 5.5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 9 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.503 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XSDC607139 |
| Unitate de măsura | Pce |





