Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XSD 80x80x40, plastic, Sn40mm, 12...48 VDC, terminale
1.060,00 Lei
876,03 Lei
în stoc
SKU
XSDC407139
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XSD 80x80x40, plastic, Sn40mm, 12...48 VDC, terminals
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Denumire serie | Uz general |
| Tip senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Aplicație specifică produs | Nu este aplicabil |
| Denumire senzor | XSD |
| Design senzor | Form 80 x 80 x 40 |
| Dimensiune | 40 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de conectare | 2-fir |
| Material carcasă | Plastic |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO |
| Conexiune electrică | Borne cu clemă cu șurub |
| Tensiune de alimentare rated [Us] | 12...48 V DC |
| Capacitate de comutare în mA | 1.5...100 mA |
| Grad de protecție IP | IP67 |
Complementar
| Acceptare montare flush detector | Nu este montabil flush |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Față de detecție | Frontală |
| Intrare cablu | 1 intrare cu filet pentru dop cablu Pg 13.5 |
| Rază de detecție | > 15...40 mm |
| Material față | Plastic |
| Frecvență de comutare | <= 180 Hz |
| Marcare | CE |
Mediu
| Certificări produs | CCC |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 5.4 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 8.6 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 15.2 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.504 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 11 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 5.845 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 15.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 5.5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 9 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.506 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XSDC407139 |
| Unitate de măsura | Pce |





