Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XSD 80x80x40, plastic, Sn40mm, 24...240 VAC, terminale
1.574,00 Lei
1.300,83 Lei
în stoc
SKU
XSDA605539H7
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XSD 80x80x40, plastic, Sn40mm, 24...240 VAC, terminals
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Denumire serie | Uz general |
| Tip senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Denumire senzor | XSD |
| Design senzor | Form 80 x 80 x 40 |
| Dimensiune | 40 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Material carcasă | Plastic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 2 fire |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NÎ programabil |
| Conexiune electrică | Borne cu clemă cu șurub |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 132 V AC |
| Grad de protecție IP | IP67 |
Complementar
| Acceptare montaj detector ingropat | Nu este montabil ingropat |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Tip circuit ieșire | AC |
| Față de detecție | Cap turelă cu 5 poziții |
| Material față | Plastic |
| Intrare cablu | 1 intrare filetată pentru racord cablu 1/2" NPT |
| Domeniu de detecție | > 40...60 mm |
| Frecvență de comutare | <= 10 Hz |
Mediu
| Certificări produs | CCC |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr de unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 5.4 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.49 KILOGRAM |
| Lungime pachet 1 | 15.2 CENTIMETER |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr de unități în pachet 2 | 11 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 5.974 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XSDA605539H7 |
| Unitate de măsura | Pce |





