Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XSDA605539 - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XSD 80x80x40, plastic, Sn40mm, 24...240 VAC, terminale
1.380,00 Lei
1.140,50 Lei
în stoc
SKU
XSDA605539
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XSD 80x80x40, plastic, Sn40mm, 24...240 VAC, terminals
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Denumire serie | Pentru uz general |
| Tip senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Denumire senzor | XSD |
| Design senzor | Form 80 x 80 x 40 |
| Dimensiune | 40 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Material carcasă | Plastic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 2-wire |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Conexiune electrică | Terminale cu șurub |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 132 V AC |
| Grad de protecție IP | IP67 |
Complementar
| Acceptare montaj detector flush | Nu permite montaj flush |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Tip circuit de ieșire | AC |
| Față de detecție | Cap rotativ cu 5 poziții |
| Material față | Plastic |
| Intrare cablu | 1 intrare filetată pentru raccord cabluri Pg 13.5 |
| Interval de detecție | > 40...60 mm |
| Frecvență de comutare | <= 10 Hz |
Mediu
| Certificări produs | CCC |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate ambalaj 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în ambalaj 1 | 1 |
| Înălțime ambalaj 1 | 5.5 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 1 | 8.5 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 1 | 0.505 KILOGRAM |
| Lungime ambalaj 1 | 15.2 CENTIMETER |
| Înălțime ambalaj 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 2 | 2.75 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XSDA605539 |
| Unitate de măsura | Pce |





