Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XSDA600519H7 - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XSD 80x80x40, plastic, Sn60mm, 24...240 VAC, terminale
1.330,00 Lei
1.099,17 Lei
în stoc
SKU
XSDA600519H7
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XSD 80x80x40, plastic, Sn60mm, 24...240 VAC, terminals
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori de proximitate inductivi XS |
|---|---|
| Denumire serie | Uz general |
| Tip senzor | Senzor de proximitate inductiv |
| Aplicație specifică produs | Nu se aplică |
| Denumire senzor | XSD |
| Design senzor | Forma 80 x 80 x 40 |
| Dimensiune | 40 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 2 fire |
| Material carcasă | Plastic |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Conexiune electrică | Borne cu șurub |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...240 V AC |
| Grad de protecție IP | IP67 |
Complementar
| Acceptare montaj detector la ras | Nemontabil la ras |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Tip circuit ieșire | AC |
| Față detectare | Capac turela cu 5 poziții |
| Intrare cablu | 1 intrare filetată pentru racord cablu 1/2" NPT |
| Rază de detecție | > 40...60 mm |
| Material față | Plastic |
| Frecvență comutare | <= 10 Hz |
Mediu
| Certificări produs | CCC |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 5.4 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 8.8 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 15.2 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.496 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 11 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 5.76 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 5.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 9 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 15 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.503 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XSDA600519H7 |
| Unitate de măsura | Pce |





