Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XSDA500519H7 - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XSD, forma D plată, borne cu fixare prin șurub
1.267,00 Lei
1.047,11 Lei
în stoc
SKU
XSDA500519H7
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XSD, form D flat, screw clamp terminals
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Denumirea seriei | Uz general |
| Tip senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Denumirea senzorului | XSD |
| Design senzor | Form 80 x 80 x 40 |
| Dimensiune | 40 mm |
| Tip carcasă | Fixă |
| Material carcasă | Plastic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 2-fire |
| Funcție ieșire discretă | 1 NA sau 1 NÎ programabil |
| Conexiune electrică | Borne cu șurub |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 12...240 V AC |
| Grad de protecție IP | IP67 |
Complementar
| Acceptare detector montare la rază | Nu acceptă montare la rază |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Tip circuit ieșire | AC |
| Față de detecție | Capă turnantă cu 5 poziții |
| Material front | Plastic |
| Intrare cablu | 1 intrare filetată pentru racord cablu 1/2" NPT |
| Domeniu detecție | > 40...60 mm |
| Frecvență comutare | <= 10 Hz |
Mediu
| Certificări produs | CCC |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 5.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.497 KILOGRAM |
| Lungime pachet 1 | 15 CENTIMETER |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 11 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 5.925 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 5.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 9 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 15 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.497 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XSDA500519H7 |
| Unitate de măsura | Pce |





