Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori inductivi de apropiere XS, senzor inductiv XSD 80x80x40, plastic, Sn40mm, 24...240 VAC, borne
1.112,00 Lei
919,01 Lei
în stoc
SKU
XSDA500519
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XSD 80x80x40, plastic, Sn40mm, 24...240 VAC, terminals
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori de proximitate inductivi XS |
|---|---|
| Nume serie | Uz general |
| Tip senzor | Senzor de proximitate inductiv |
| Nume senzor | XSD |
| Design senzor | Form 80 x 80 x 40 |
| Dimensiune | 40 mm |
| Tip carcasă | Fixă |
| Material carcasă | Plastic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 2 fire |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Conectare electrică | Borne cu clemă șurub |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 12...240 V AC |
| Grad de protecție IP | IP67 |
Complementar
| Acceptare montare detector în flusă | Nemontabil în flusă |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Tip circuit de ieșire | AC |
| Față de detecție | Cap turelă 5 poziții |
| Material față | Plastic |
| Intrare cablu | 1 intrare filetată pentru presetupa cablu Pg 13.5 |
| Rază de detecție | > 40...60 mm |
| Frecvență de comutare | <= 10 Hz |
Mediu
| Certificări produs | CCC |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachetul 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 10.1 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 4 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.48 KILOGRAM |
| Lungime pachet 1 | 8.2 CENTIMETER |
| Tip unitate pachet 2 | CAR |
| Număr unități în pachetul 2 | 1 |
| Înălțime pachet 2 | 0.1 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 0.1 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 0.1 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 0.48 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XSDA500519 |
| Unitate de măsura | Pce |





