Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XSDA405539 - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XSD 80x80x40, plastic, Sn40mm, 24...240 VAC
1.236,00 Lei
1.021,49 Lei
în stoc
SKU
XSDA405539
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XSD 80x80x40, plastic, Sn40mm, 24...240 VAC
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori de proximitate inductivi XS |
|---|---|
| Nume serie | Uz general |
| Tip senzor | Senzor de proximitate inductiv |
| Nume senzor | XSD |
| Design senzor | Formă 80 x 80 x 40 |
| Mărime | 40 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Material carcasă | Plastic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 2 fire |
| Funcție ieșire discretă | 1 ND sau 1 NÎ programabil |
| Conexiune electrică | Borne cu clemă de șurub |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...240 V AC |
| Grad de protecție IP | IP67 |
| Capacitate de comutare în mA | 500 mA |
Complementar
| Acceptare montaj detector cu flaniță | Nu se montează cu flaniță |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Tip circuit de ieșire | AC |
| Față de detecție | Capă cu 5 poziții rotitoare |
| Material față | Plastic |
| Intrare cablu | 1 intrare cu filet pentru o clemă de cablu NPT 1/2" |
| Rază de detecție | > 15...40 mm |
| Frecvență de comutare | <= 10 Hz |
Mediu
| Certificări produs | CCC |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 10.1 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 4 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.47 KILOGRAM |
| Lungime pachet 1 | 8.2 CENTIMETER |
| Tip unitate pachet 2 | CAR |
| Număr unități în pachet 2 | 1 |
| Înălțime pachet 2 | 0.1 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 0.1 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 0.1 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 0.47 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XSDA405539 |
| Unitate de măsura | Pce |





