Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XSDA400519H7 - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XSD 80x80x40, plastic, Sn40mm, 24...240 VAC, terminale
1.218,00 Lei
1.006,61 Lei
în stoc
SKU
XSDA400519H7
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XSD 80x80x40, plastic, Sn40mm, 24...240 VAC, terminals
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Numele seriei | Uzare generală |
| Tip senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Aplicație specifică produs | Nu se aplică |
| Denumire senzor | XSD |
| Design senzor | Form 80 x 80 x 40 |
| Dimensiune | 40 mm |
| Tip corp | Fix |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 2-fire |
| Material carcasă | Plastic |
| Funcție de ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Conexiune electrică | Borne cu cleme cu șurub |
| Tensiune de alimentare [Us] nominală | 12...240 V AC |
| Grad de protecție IP | IP67 |
Complementar
| Acceptare montare flush detector | Nu este montabil flush |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Tip circuit de ieșire | AC |
| Față de detecție | Cap turelă cu 5 poziții |
| Intrare cablu | 1 intrare filetată pentru racord cablu 1/2" NPT |
| Distanță de detecție | > 15...40 mm |
| Material față | Plastic |
| Frecvență comutare | <= 10 Hz |
Mediu
| Certificări produs | CCC |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 5.4 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 8.2 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 15 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.494 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 11 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 5.68 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XSDA400519H7 |
| Unitate de măsura | Pce |





