Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XSAV11801L05 - Senzori de proximitate inductivi XS, Monitorizare rotație, M30, Sn10mm, 6...150c/mn, 24...240VAC/DC, cablu 5 m
849,00 Lei
701,65 Lei
în stoc
SKU
XSAV11801L05
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, Rotation monitoring, M30, Sn10mm, 6...150c/mn, 24...240VAC/DC, cable 5 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori inductivi de proximitate XS |
|---|---|
| Denumirea seriei | Aplicație |
| Tip produs sau componentă | Senzor |
| Tip senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Denumirea senzorului | XSA |
| Aplicație dispozitiv | Monitorizare rotație |
| Design senzor | Cilindric M30 |
| Dimensiune | 81 mm |
| Tip corp | Fixat |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 2 fire |
| Funcție ieșire discretă | 1 NÎ |
| Acceptare montare detector la ras | Montabil la ras |
| Material | Metalic |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 24...210 V DC, 24...240 V AC 50/60 Hz |
| Tip circuit de ieșire | AC/DC |
| Capacitate de comutare în mA | 5...200 mA DC, 5...350 mA AC |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529 |
Complementar
| Material carcasă | Alamă nichelată |
|---|---|
| Față de detecție | Frontal |
| Tip filet | M30 x 1,5 |
| Material frontal | PPS |
| Rază de detecție | 8...15 mm |
| Deplasare diferențială | 3...15% din Fr |
| Precizie de repetare | <= 3% din Sr |
| Compoziție cablu | 2 x 0,34 mm² |
| Curent rezidual | 1,5 mA stare deschisă |
| LED indicator de stare | Stare ieșire: 1 LED (roșu) |
| Material izolație fir | PVC |
| Frecvență de comutare | <= 100 Hz |
| Cădere de tensiune | <5,7 V (închis) |
| Marcare | CE |
Mediu
| Certificări produs | CCC CSA UL |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 6,6 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9,5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 13 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0,35 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 14 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 5,355 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 13 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 6,6 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 9,5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0,35 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XSAV11801L05 |
| Unitate de măsura | Pce |





