Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XSAV11373L10 - Senzori de proximitate inductivi XS, Monitorizare rotație, M30, Sn10mm, 6...150c/mn, 12...48 VDC, cablă 10 m
917,00 Lei
757,85 Lei
în stoc
SKU
XSAV11373L10
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, Rotation monitoring, M30, Sn10mm, 6...150c/mn, 12...48 VDC, cable 10 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori de proximitate inductivi XS |
|---|---|
| Numele seriei | Aplicație |
| Tip produs sau componentă | Senzor |
| Tip senzor | Senzor de proximitate inductiv |
| Denumirea senzorului | XSA |
| Aplicația dispozitivului | Monitorizarea rotației |
| Design senzor | Cilindric M30 |
| Dimensiune | 81 mm |
| Tip carcasă | Fixă |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Funcție ieșire discretă | 1 NÎ |
| Acceptare montare în ras detector | Montabil în ras |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Material | Metalic |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...48 V CC cu protecție la polaritate inversă |
| Tip circuit ieșire | CC |
| Capacitate comutație în mA | <= 200 mA cu protecție la suprasarcină și scurtcircuit |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529 |
Complementar
| Material carcasă | Alamă nichelajă |
|---|---|
| Față de detecție | Frontală |
| Tip filet | M30 x 1,5 |
| Material față | PPS |
| Domeniu de detecție | 8...15 mm |
| Parcurs diferențial | 3...15% din Fr |
| Precizie repetare | <= 3% din Sr |
| Compoziție cablu | 3 x 0,34 mm² |
| LED indicator stare | Stare ieșire: 1 LED (roșu) |
| Material izolație fir | PVC |
| Frecvență comutație | <= 100 Hz |
| Cădere de tensiune | <1,8 V (închis) |
| Consum curent | 0...15 mA în gol |
| Marcaj | CE |
Mediu
| Certificări produs | CCC CSA UL |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Numărul unităților în pachetul 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 7 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9,5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 13 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0,521 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Numărul unităților în pachetul 2 | 14 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 7,749 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Numărul unităților în pachetul 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 7 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 13 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 9,5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0,521 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XSAV11373L10 |
| Unitate de măsura | Pce |





