Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XSAV02801 - Senzori de proximitate inductivi XS, Monitorizare rotație, M30, Sn10mm, 120...3000c/mn, 24...240VAC/DC, cablu 2 m
760,00 Lei
628,10 Lei
în stoc
SKU
XSAV02801
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, Rotation monitoring, M30, Sn10mm, 120...3000c/mn, 24...240VAC/DC, cable 2 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori de proximitate inductivi XS |
|---|---|
| Nume serie | Aplicație |
| Tip produs sau componentă | Senzor |
| Tip senzor | Senzor de proximitate inductiv |
| Nume senzor | XSA |
| Aplicație dispozitiv | Monitorizare rotație |
| Design senzor | Cilindric M30 |
| Dimensiune | 81 mm |
| Tip corp | Fix |
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Tehnică cablare | 2 fire |
| Funcție ieșire discret | 1 NÎ |
| Acceptare montare detectorului în plan | Montabil în plan |
| Material | Metalic |
| Conectare electrică | Cablu |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 24...210 V DC, 24...240 V AC 50/60 Hz |
| Tip circuit ieșire | AC/DC |
| Capacitate comutație în mA | 5...200 mA DC, 5...350 mA AC |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529 |
Complementar
| Material carcasă | Alamă nichel placat |
|---|---|
| Față detectare | Frontală |
| Tip filet | M30 x 1.5 |
| Material front | PPS |
| Domeniu de detectare | 8...15 mm |
| Deplasare diferențială | 3...15% din Fr |
| Precizie repetabilitate | <= 3% din Sr |
| Compoziție cablu | 2 x 0.34 mm² |
| Curent rezidual | 1.5 mA stare deschisă |
| LED indicator stare | Stare ieșire: 1 LED (roșu) |
| Material izolație fir | PVC |
| Frecvență comutație | <= 800 Hz |
| Cădere tensiune | <5.7 V (închis) |
| Marcare | CE |
Mediu
| Certificări produs | CCC CSA UL |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate ambalaj 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în ambalaj 1 | 1 |
| Înălțime ambalaj 1 | 4.6 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 1 | 9.2 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 1 | 13 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 1 | 0.226 KILOGRAM |
| Tip unitate ambalaj 2 | S01 |
| Număr unități în ambalaj 2 | 9 |
| Înălțime ambalaj 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 2 | 2.24 KILOGRAM |
| Tip unitate ambalaj 3 | CAR |
| Număr unități în ambalaj 3 | 1 |
| Înălțime ambalaj 3 | 13 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 3 | 4.1 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 3 | 9.5 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 3 | 0.241 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XSAV02801 |
| Unitate de măsura | Pce |





