Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS9F111A1L5SA9 - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv plat, formă f, 12...24 V
650,00 Lei
537,19 Lei
în stoc
SKU
XS9F111A1L5SA9
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor flat, form f, 12...24 V
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori de proximitate inductivi XS |
|---|---|
| Denumirea seriei | Aplicație |
| Tip senzor | Senzor de proximitate inductiv |
| Denumirea senzorului | XS9 |
| Design senzor | Formă plană 15 x 32 x 8 |
| Dimensiune | 8 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Material carcasă | PBT |
| Tip semnal de ieșire | Analogic |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 24 V DC |
| Grad de protecție IP | IP68 conform IEC 60529 |
Complementar
| Acceptare montare la ras a detectorului | Montabil la ras |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Față de detecție | Frontală |
| Material față | PBT |
| Acuratețe de repetare | <= 3% din Sr |
| Material izolație conductor | PVC |
| Compoziție cablu | 3 x 0,34 mm² |
| Rază de detecție | > 4...8 mm |
| LED de stare | Fără |
| Frecvență de comutație | <= 2000 Hz |
| Drift curent de ieșire | 10 PERCENTAGE |
| Consum de curent | 0...4 mA fără sarcină |
| Marcare | CE |
Mediu
| Certificări produs | CSA UL |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms conform IEC 60068-2-27 |
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 6.6 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 13 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.168 KILOGRAM |
| Lungime pachet 1 | 9.5 CENTIMETER |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 10 |
| Înălțime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 2.2125 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 13.2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 6.7 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 9.7 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.171 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare nedivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS9F111A1L5SA9 |
| Unitate de măsura | Pce |





