Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XS9 26x26x13, PBT, Sn10mm, 24 VDC, cablu 5 m
553,00 Lei
457,02 Lei
în stoc
SKU
XS9E111A2L5
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS9 26x26x13, PBT, Sn10mm, 24 VDC, cable 5 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori inductivi de proximitate XS |
|---|---|
| Nume serie | Aplicație |
| Tip senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Aplicație dispozitiv | Nu se aplică |
| Nume senzor | XS9 |
| Design senzor | Formă plată 26 x 26 x 13 |
| Dimensiune | 13 mm |
| Tip carcasă | Fixă |
| Material carcasă | PBT |
| Tip semnal de ieșire | Analogic |
| Tehnică de cablare | 2-fire |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Interval ieșire analogică | 4...20 mA |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 24 V DC |
| Grad de protecție IP | IP68 izolație dublă conform IEC 60529 |
Complementar
| Acceptare montare flush detector | Montabil flush |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Tip circuit ieșire | DC |
| Față de detecție | Frontală |
| Material față | PBT |
| Precizie de repetabilitate | <= 3% din Sr |
| Material izolație conductor | PVC |
| Eroare liniaritate | +/- 2 mA |
| Compoziție cablu | 3 x 0.34 mm² |
| Rază de detecție | 8...15 mm |
| LED indicator stare | Fără |
| Frecvență comutare | <= 1000 Hz |
| Drift curent ieșire | 10 PROCENT |
| Consum curent | 0...4 mA fără sarcină |
| Marcare | CE |
Mediu
| Certificări produs | CSA UL |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms conform IEC 60068-2-27 |
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 13 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 6.6 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.171 KILOGRAM |
| Lungime pachet 1 | 9.5 CENTIMETER |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 22 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 4.066 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS9E111A2L5 |
| Unitate de măsura | Pce |





