Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS9E111A1L01M12 - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XS9 26x26x13, PBT, Sn10mm, 24 VDC, M12 0,15 m
895,00 Lei
739,67 Lei
în stoc
SKU
XS9E111A1L01M12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS9 26x26x13, PBT, Sn10mm, 24 VDC, M12 0.15 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori inductivi de proximitate XS |
|---|---|
| Denumire serie | Aplicație |
| Tip senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Aplicație dispozitiv | Nu se aplică |
| Denumire senzor | XS9 |
| Design senzor | Formă plată 26 x 26 x 13 |
| Dimensiune | 13 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Material carcasă | PBT |
| Tip semnal de ieșire | Analogic |
| Tehnică de cablare | 2 fire |
| Conexiune electrică | Conector masculin M12 la distanță, 4 pini |
| Interval ieșire analogică | 0...10 V |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 24 V DC |
| Grad de protecție IP | IP67 izolație dublă conform IEC 60529 |
Complementar
| Acceptare montare detector la nivel | Montabil la nivel |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Față de detecție | Frontală |
| Material față | PBT |
| Precizie de repetabilitate | <= 3% din Sr |
| Eroare liniaritate | +/- 1 V |
| Interval de detectare | 8...15 mm |
| LED de stare | Fără |
| Frecvență de comutare | <= 1000 Hz |
| Drift curent de ieșire | 10 PERCENTAGE |
| Consum de curent | 0...4 mA fără sarcină |
| Marcare | CE |
Mediu
| Certificări produs | CSA Ecolab UL |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms conform IEC 60068-2-27 |
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 3.4 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 6.6 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.047 KILOGRAM |
| Lungime pachet 1 | 8.8 CENTIMETER |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 22 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 1.21 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS9E111A1L01M12 |
| Unitate de măsura | Pce |





