Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XS9 80x80x26, PBT, Sn40mm, 24 VDC, M12
838,00 Lei
692,56 Lei
în stoc
SKU
XS9D111A2M12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS9 80x80x26, PBT, Sn40mm, 24 VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Denumire serie | Aplicație |
| Tip senzor | Senzor de proximitate inductiv |
| Aplicație dispozitiv | Nu se aplică |
| Denumire senzor | XS9 |
| Design senzor | Formă plată 80 x 80 x 26 |
| Dimensiune | 26 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Material carcasă | PBT |
| Tip semnal de ieșire | Analog |
| Tehnică de cablare | 2 fire |
| Conexiune electrică | Conector mascul M12, 4 pini |
| Interval semnal analog de ieșire | 4...20 mA |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 24 V DC |
| Grad de protecție IP | IP67 izolație dublă conform cu IEC 60529 |
Complementar
| Acceptare montare senzor la ras | Montabil la ras |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Față de detecție | Frontală |
| Material față | PBT |
| Precizie de repetabilitate | <= 3% din Sr |
| Eroare de liniaritate | +/- 2 mA |
| Rază de detecție | > 15...40 mm |
| LED de stare | Fără |
| Frecvență de comutare | <= 100 Hz |
| Drift curent de ieșire | 10 PERCENTAGE |
| Consum curent | 0...4 mA fără sarcină |
| Marcare | CE |
Mediu
| Certificări produs | CSA Ecolab UL |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms conform cu IEC 60068-2-27 |
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conform cu IEC 60068-2-6 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4.1 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9.5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.373 KILOGRAM |
| Lungime pachet 1 | 13 CENTIMETER |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 5 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 2.074 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 13 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 4.1 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 9.5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.373 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS9D111A2M12 |
| Unitate de măsura | Pce |





