Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS9D111A2L2 - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XS9 80x80x26, PBT, Sn40mm, 24 VDC, cablu 2 m
856,00 Lei
707,44 Lei
în stoc
SKU
XS9D111A2L2
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS9 80x80x26, PBT, Sn40mm, 24 VDC, cable 2 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori de proximitate inductivi XS |
|---|---|
| Denumirea seriei | Aplicație |
| Tip senzor | Senzor de proximitate inductiv |
| Aplicația dispozitivului | Nu se aplică |
| Denumirea senzorului | XS9 |
| Design senzor | Formă plată 80 x 80 x 26 |
| Dimensiune | 26 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Material carcasă | PBT |
| Tip semnal de ieșire | Analogic |
| Tehnică de cablare | 2 fire |
| Conectare electrică | Cablu |
| Interval de ieșire analogică | 4...20 mA |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 24 V DC |
| Grad de protecție IP | IP68 izolație dublă în conformitate cu IEC 60529 |
Complementar
| Acceptare montare detector la rând | Montabil la rând |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Față de detecție | Frontală |
| Material față | PBT |
| Precizie de repetabilitate | <= 3% din Sr |
| Material izolație cablu | PVC |
| Eroare de liniaritate | +/- 2 mA |
| Compoziție cablu | 3 x 0,34 mm² |
| Interval de detecție | > 15...40 mm |
| LED de stare | Fără |
| Frecvență de comutare | <= 100 Hz |
| Drift curent de ieșire | 10 PROCENT |
| Consum curent | 0...4 mA fără sarcină |
| Marcaj | CE |
Mediu
| Certificări produs | CSA Ecolab UL |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms în conformitate cu IEC 60068-2-27 |
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) în conformitate cu IEC 60068-2-6 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr de unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 13,2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 6,6 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0,433 KILOGRAM |
| Lungime pachet 1 | 9,5 CENTIMETER |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr de unități în pachet 2 | 7 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 3,208 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr de unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 9,5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 13,2 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 6,6 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0,426 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare nedivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS9D111A2L2 |
| Unitate de măsura | Pce |





