Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS9D111A2L10 - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XS9 80x80x26, PBT, Sn40mm, 24 VDC, cablu 10 m
847,00 Lei
700,00 Lei
în stoc
SKU
XS9D111A2L10
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS9 80x80x26, PBT, Sn40mm, 24 VDC, cable 10 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Denumire serie | Aplicație |
| Tip senzor | Senzor de proximitate inductiv |
| Aplicație dispozitiv | Nu se aplică |
| Denumire senzor | XS9 |
| Design senzor | Formă plată 80 x 80 x 26 |
| Dimensiune | 26 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Material carcasă | PBT |
| Tip semnal ieșire | Analogic |
| Tehnică cablare | 2 fire |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Interval ieșire analogică | 4...20 mA |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 24 V DC |
| Grad de protecție IP | IP68 izolație dublă în conformitate cu IEC 60529 |
Complementar
| Acceptare montare detectorului flush | Montabil flush |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Tip circuit ieșire | DC |
| Față de detecție | Frontală |
| Material față | PBT |
| Precizie repetabilitate | <= 3% din Sr |
| Material izolație fir | PVC |
| Eroare liniaritate | +/- 2 mA |
| Compoziție cablu | 3 x 0.34 mm² |
| Interval detecție | > 15...40 mm |
| LED stare | Fără |
| Frecvență comutare | <= 100 Hz |
| Deriva curent ieșire | 10 PERCENTAGE |
| Consum curent | 0...4 mA fără sarcină |
| Marcare | CE |
Mediu
| Certificări produs | CSA UL |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms în conformitate cu IEC 60068-2-27 |
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) în conformitate cu IEC 60068-2-6 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 14.8 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 8 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.555 KILOGRAM |
| Lungime pachet 1 | 8 CENTIMETER |
| Tip unitate pachet 2 | CAR |
| Număr unități în pachet 2 | 1 |
| Înălțime pachet 2 | 14.8 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 8 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 8 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 0.555 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare nedivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS9D111A2L10 |
| Unitate de măsura | Pce |





