Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS9C4A2A2P20 - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XS9 40x40x117, PBT, Sn25 mm, 12...24 VDC, terminale
637,00 Lei
526,45 Lei
în stoc
SKU
XS9C4A2A2P20
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS9 40x40x117, PBT, Sn25 mm, 12...24 VDC, terminals
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Nume serie | Uz general |
| Tip senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Aplicație dispozitiv | Nu este aplicabil |
| Nume senzor | XS9 |
| Design senzor | Form 40 x 40 x 117 |
| Dimensiune | 117 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Material carcasă | PBT |
| Tip semnal de ieșire | Analogic |
| Tehnică cablare | 2-wire |
| Conexiune electrică | Borne cu șurub, 4 x 1,5 mm² |
| Interval ieșire analogică | 4...20 mA |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 12...24 V DC cu protecție inversare polaritate |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529, IP65 conform IEC 60529, IP69K conform DIN 40050 |
Complementar
| Acceptare montare detectorului flush | Nu este montabil flush |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Tip circuit ieșire | DC |
| Față de detecție | Cap revolver 5 poziții |
| Material față | PBT |
| Eroare liniaritate | <= 3% din Sr |
| Interval detecție | > 15...40 mm |
| LED indicator stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Drift curent ieșire | 5 PROCENT |
| Consum curent | 0...4 mA fără sarcină |
| Întârziere prima ridicare | 7,5 MILISECUNDĂ |
| Marcaj | CE |
| Întârziere răspuns | 6 MILISECUNDĂ |
| Întârziere recuperare | 6 MILISECUNDĂ |
Mediu
| Certificări produs | CSA UL |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms conform IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0,244 KILOGRAM |
| Lungime pachet 1 | 14,5 CENTIMETER |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 16 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 2,375 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS9C4A2A2P20 |
| Unitate de măsura | Pce |





