Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XS9 40x40x117, PBT, Sn25 mm, 12...24 VDC, borne
614,00 Lei
507,44 Lei
în stoc
SKU
XS9C4A2A2G13
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS9 40x40x117, PBT, Sn25 mm, 12...24 VDC, terminals
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Numele seriei | Uz general |
| Tip senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Aplicația dispozitivului | Nu se aplică |
| Numele senzorului | XS9 |
| Designul senzorului | Form 40 x 40 x 117 |
| Dimensiune | 117 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Material carcasă | PBT |
| Tip semnal de ieșire | Analogic |
| Tehnica de cablare | 2 fire |
| Conexiune electrică | Borne cu clemă cu șurub, 4 x 1,5 mm² |
| Interval ieșire analogică | 4...20 mA |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 12...24 V DC cu protecție la inversare de polaritate |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529, IP65 conform IEC 60529, IP69K conform DIN 40050 |
Complementar
| Acceptare montaj detector la ras | Nu este montabil la ras |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Față de detecție | Capă turnantă 5 poziții |
| Material față | PBT |
| Eroare liniaritate | <= 3% din Sr |
| Rază de detectare | > 15...40 mm |
| LED indicator de stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Deriva curent de ieșire | 5 PERCENTAGE |
| Consum curent | 0...4 mA fără sarcină |
| Întârziere pornire | 7.5 MILLISECOND |
| Marcare | CE |
| Întârziere răspuns | 6 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 6 MILLISECOND |
Mediu
| Certificări produs | CSA UL |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms conform IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Numărul de unități în pachetul 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.251 KILOGRAM |
| Lungime pachet 1 | 14.5 CENTIMETER |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Numărul de unități în pachetul 2 | 14 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 3.863 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Numărul de unități în pachetul 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 14.5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.252 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS9C4A2A2G13 |
| Unitate de măsura | Pce |





