Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS9C4A2A1G13SCU - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XS9, PBT, 24 V DC, cablu
574,00 Lei
474,38 Lei
în stoc
SKU
XS9C4A2A1G13SCU
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS9, PBT, 24 V DC, cable
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Denumirea seriei | Application |
| Tip senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Aplicație dispozitiv | Nu se aplică |
| Denumire senzor | XS9 |
| Mărime | 15 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Material carcasă | PBT |
| Tip semnal de ieșire | Analogic |
| Tehnică de cablare | 2-fire |
| Conexiune electrică | Bloc terminal cu șurub |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 24 V DC |
| Grad de protecție IP | IP68 izolație dublă conformă IEC 60529 |
Complementar
| Acceptare montare detector la ras | Montabil la ras |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Față de detecție | Frontală |
| Material față | PBT |
| Precizie de repetabilitate | <= 3% din Sr |
| LED de stare | Fără |
| Drift curent de ieșire | 10 PERCENTAGE |
| Consum curent | 0...4 mA fără sarcină |
| Marcare | CE |
Mediu
| Certificări produs | CSA UL |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms conform IEC 60068-2-27 |
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Numărul de unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.252 KILOGRAM |
| Lungime pachet 1 | 14.5 CENTIMETER |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 4.438 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS9C4A2A1G13SCU |
| Unitate de măsura | Pce |





