Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS9C4A2A1G13 - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XS9 40x40x117, PBT, Sn25 mm, 24 VDC, borne
642,00 Lei
530,58 Lei
în stoc
SKU
XS9C4A2A1G13
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS9 40x40x117, PBT, Sn25 mm, 24 VDC, terminals
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori inductivi de proximitate XS |
|---|---|
| Nume serie | Uz general |
| Tip senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Aplicație dispozitiv | Nu se aplică |
| Nume senzor | XS9 |
| Design senzor | Form 40 x 40 x 117 |
| Dimensiune | 117 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Material carcasă | PBT |
| Tip semnal de ieșire | Analogic |
| Tehnică cablare | 3 fire |
| Conectare electrică | Borne cu șurub, 4 x 1,5 mm² |
| Gamă ieșire analogică | 0...10 V |
| Tensiune alimentare nominală [Us] | 24 V DC cu protecție împotriva polarității inverse |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529, IP65 conform IEC 60529, IP69K conform DIN 40050 |
Complementar
| Acceptare montare plană detector | Nu se montează în plan |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Tip circuit ieșire | DC |
| Față detecție | Capul turela cu 5 poziții |
| Material față | PBT |
| Eroare liniaritate | <= 3% din Sr |
| Rază detecție | > 15...40 mm |
| LED stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Derivă curent ieșire | 5 PROCENT |
| Consum curent | 0...4 mA fără sarcină |
| Întârziere primă creștere | 7,5 MILISECUNDĂ |
| Marcaj | CE |
| Întârziere răspuns | 6 MILISECUNDĂ |
| Întârziere recuperare | 6 MILISECUNDĂ |
Mediu
| Certificări produs | CSA UL |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms conform IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0,252 KILOGRAM |
| Lungime pachet 1 | 14,5 CENTIMETER |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 14 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 3,818 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 14,5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0,252 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS9C4A2A1G13 |
| Unitate de măsura | Pce |





