Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS9C2A2A2M12 - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XS9 40x40x70, PBT, Sn25 mm, 12...24 VDC, M12
507,00 Lei
419,01 Lei
în stoc
SKU
XS9C2A2A2M12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS9 40x40x70, PBT, Sn25 mm, 12...24 VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Denumire serie | Uz general |
| Tip senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Aplicația dispozitivului | Nu se aplică |
| Denumire senzor | XS9 |
| Design senzor | Form 40 x 40 x 70 |
| Dimensiune | 70 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Material carcasă | PBT |
| Tip semnal de ieșire | Analogic |
| Tehnică de cablare | 2 fire |
| Conexiune electrică | Conector mamă M12, 4 pini |
| Domeniu ieșire analogică | 4...20 mA |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție la inversarea polarității |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529, IP65 conform IEC 60529, IP69K conform DIN 40050 |
Complementar
| Acceptare montare flush a detectorului | Nu acceptă montare flush |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Față de detecție | Capetă revolver cu 5 poziții |
| Material față | PBT |
| Eroare de liniaritate | <= 3% de Sr |
| Domeniu de detecție | > 15...40 mm |
| LED indicator de stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Drift curent de ieșire | 5 PERCENTAGE |
| Consum de curent | 0...4 mA în gol |
| Întârziere prima ridicare | 7.5 MILLISECOND |
| Marcare | CE |
| Întârziere răspuns | 6 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 6 MILLISECOND |
Mediu
| Certificări produs | CSA UL |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 50 gn timp 11 ms conform IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate ambalaj 1 | PCE |
|---|---|
| Număr de unități în ambalaj 1 | 1 |
| Înălțime ambalaj 1 | 4.5 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 1 | 8.5 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 1 | 0.15 KILOGRAM |
| Lungime ambalaj 1 | 4.1 CENTIMETER |
| Tip unitate ambalaj 2 | S02 |
| Număr de unități în ambalaj 2 | 42 |
| Înălțime ambalaj 2 | 30 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 2 | 6.8325 KILOGRAM |
| Tip unitate ambalaj 3 | P06 |
| Număr de unități în ambalaj 3 | 672 |
| Înălțime ambalaj 3 | 60 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 3 | 70 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 3 | 80 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 3 | 114.82 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS9C2A2A2M12 |
| Unitate de măsura | Pce |





