Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS9C2A2A1M12 - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XS9 40x40x70, PBT, Sn25 mm, 24 VDC, M12
471,00 Lei
389,26 Lei
în stoc
SKU
XS9C2A2A1M12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS9 40x40x70, PBT, Sn25 mm, 24 VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Denumirea seriei | General purpose |
| Tip senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Aplicație dispozitiv | Nu se aplică |
| Denumire senzor | XS9 |
| Design senzor | Form 40 x 40 x 70 |
| Dimensiune | 70 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Material carcasă | PBT |
| Tip semnal de ieșire | Analogic |
| Tehnică de cablare | 3-wire |
| Conexiune electrică | Conector tată M12, 4 pini |
| Interval ieșire analogică | 0...10 V |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 24 V DC cu protecție la inversiunea polarității |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529, IP65 conform IEC 60529, IP69K conform DIN 40050 |
Complementar
| Acceptare montare detector flush | Nu este montabil flush |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Față de detecție | Capă turnantă 5 poziții |
| Material față | PBT |
| Eroare liniaritate | <= 3% of Sr |
| Interval de detecție | > 15...40 mm |
| LED indicator stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Derivă curent de ieșire | 5 PERCENTAGE |
| Consum de curent | 0...4 mA fără sarcină |
| Întârziere prima creștere | 7.5 MILLISECOND |
| Marcare | CE |
| Întârziere răspuns | 6 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 6 MILLISECOND |
Mediu
| Certificări produs | CSA UL |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms conform IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr de unități în pachetul 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 8.5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.15 KILOGRAM |
| Lungime pachet 1 | 4.1 CENTIMETER |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr de unități în pachetul 2 | 1 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 6.671 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | S02 |
| Număr de unități în pachetul 3 | 42 |
| Înălțime pachet 3 | 30 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 6.8325 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS9C2A2A1M12 |
| Unitate de măsura | Pce |





