Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS9C11RMBL01U20 - Senzori de proximitate inductivi XS, Monitorizare rotație, 40x40x15, Sn15mm, 6...6000c/mn, 24...240VAC/DC, 1/2" 0.15 m
1.079,00 Lei
891,74 Lei
în stoc
SKU
XS9C11RMBL01U20
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, Rot. monitoring, 40x40x15, Sn15mm, 6...6000c/mn, 24...240VAC/DC, 1/2" 0.15 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Nume serie | Aplicație |
| Tip produs sau componentă | Senzor |
| Tip senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Aplicație dispozitiv | Monitorizare rotație |
| Denumire senzor | XS9 |
| Design senzor | Formă plană 40 x 40 x 15 |
| Dimensiune | 15 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Material carcasă | PBT |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de conectare | 2 fire |
| Funcție ieșire discretă | 1 NÎ |
| Conectare electrică | Conector masculin la distanță 1/2"20 UNF, 3 pini |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 24...240 V AC/DC 50/60 Hz |
| Grad de protecție IP | IP67 izolație dublă conform IEC 60529 |
| Capacitate de comutare în mA | 5...200 mA CC, 5...300 mA CA |
Complementar
| Acceptare montaj detector cu flans | Montabil cu flans |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Tip circuit de ieșire | CA/CC |
| Față de detecție | Frontală |
| Material fată | PBT |
| Acuratețe repetabilitate | <= 3% din Sr |
| Deplasare diferențială | 3...15% din Fr |
| Material izolație cablu | PVC |
| Interval de detecție | 8...15 mm |
| LED indicator stare | Alimentare pornit: 1 LED (verde), stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Frecvență de comutare | <= 800 Hz |
| Curent rezidual | 1,5 mA stare deschis |
| Cădere de tensiune | <5,5 V (închis) |
| Marcare | CE |
Mediu
| Certificări produs | CCC CSA UL |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms conform IEC 60068-2-27 |
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4.2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9.7 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.09 KILOGRAM |
| Lungime pachet 1 | 6.5 CENTIMETER |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 8 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 0.914 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | S02 |
| Număr unități în pachet 3 | 44 |
| Înălțime pachet 3 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 40 CENTIMETER |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS9C11RMBL01U20 |
| Unitate de măsura | Pce |





