Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS930S4PAM12 - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XS9 M30, L64mm, oțel inoxidabil 316L integral, Sn40 mm, 12...24 VDC, M12
574,00 Lei
474,38 Lei
în stoc
SKU
XS930S4PAM12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS9 M30, L64mm, full SS 316L, Sn40 mm, 12...24 VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori inductivi de proximitate XS |
|---|---|
| Denumire serie | Aplicație |
| Tip senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Denumire senzor | XS9 |
| Aplicație dispozitiv | Alimente și băuturi |
| Design senzor | Cilindric M30 |
| Dimensiune | 64 mm |
| Tip corp | Corp monolit |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO |
| Acceptare montaj flush a detectorului | Nu se montează flush |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Material | Oțel inoxidabil 316L |
| Conexiune electrică | Conector mascul M12, 4 pini |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție la inversare de polaritate |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Capacitate de comutare în mA | <= 200 mA cu protecție la suprasarcină și scurtcircuit |
| Grad de protecție IP | IP68 conform IEC 60529, IP69K |
Complementar
| Material carcasă | Oțel inoxidabil 316L |
|---|---|
| Față de detecție | Frontală |
| Tip filet | M30 x 1.5 |
| Material față | Oțel inoxidabil 316L |
| Rază de detecție | > 15...40 mm |
| Deplasare diferențială | 1...15 % din Sr |
| Precizie de repetare | <= 5 % din Sr |
| Curent rezidual | 0.1 mA stare deschisă |
| LED stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Frecvență de comutare | <= 90 Hz |
| Cădere de tensiune | <2 V (închis) |
| Consum curent | <= 10 mA fără sarcină |
| Întârziere inițială sus | 40 MILISECUNDĂ |
| Întârziere răspuns | 0.0001 MILISECUNDĂ |
| Marcaj | CE |
| Întârziere recuperare | 0.015 MILISECUNDĂ |
Mediu
| Certificări produs | cULus Ecolab |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 1 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 30 gn pentru 11 ms conform IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachetul 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 6 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 14 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.148 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachetul 2 | 25 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 3.873 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS930S4PAM12 |
| Unitate de măsura | Pce |





