Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS930R4PAM12 - Senzori inductivi de proximitate XS, senzor inductiv XS9 M30, L64mm, oțel inoxidabil 303 complet, Sn40 mm, 12...24 VDC, M12
740,00 Lei
611,57 Lei
în stoc
SKU
XS930R4PAM12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS9 M30, L64mm, full SS 303, Sn40 mm, 12...24 VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori inductivi de proximitate XS |
|---|---|
| Denumire serie | Aplicație |
| Tip senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Denumire senzor | XS9 |
| Aplicație dispozitiv | Aplicație în mediu dur |
| Design senzor | Cilindric M30 |
| Dimensiune | 64 mm |
| Tip carcasă | Corp monolit |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO |
| Acceptare montare détecteur encastrată | Nemontabil encastrat |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Material | Oțel inoxidabil 303 |
| Conexiune electrică | Conector mascul M12, 4 pini |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție împotriva inversării polarității |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Capacitate de comutare în mA | <= 200 mA cu protecție la suprasarcină și scurtcircuit |
| Grad de protecție IP | IP69K conform DIN 40050, IP68 conform IEC 60529 |
Complementar
| Material carcasă | Oțel inoxidabil 303 |
|---|---|
| Față de detecție | Frontală |
| Tip filet | M30 x 1.5 |
| Material față | Oțel inoxidabil 303 |
| Rază de detecție | > 15...40 mm |
| Curs diferențial | 1...15 % din Sr |
| Precizie de repetare | <= 5 % din Sr |
| Curent rezidual | 0.1 mA stare deschisă |
| LED indicator de stare | Starea ieșirii: 1 LED (galben) |
| Frecvență de comutare | <= 90 Hz |
| Cădere de tensiune | <2 V (închis) |
| Consum de curent | <= 10 mA fără sarcină |
| Întârziere inițială sus | 40 MILISECUNDĂ |
| Întârziere răspuns | 0.0001 MILISECUNDĂ |
| Marcaj | CE |
| Întârziere recuperare | 0.015 MILISECUNDĂ |
Mediu
| Certificări produs | cULus |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 1 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 30 gn pentru 11 ms conform IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4.5 CENTIMETRU |
| Lățime pachet 1 | 4.5 CENTIMETRU |
| Lungime pachet 1 | 16 CENTIMETRU |
| Greutate pachet 1 | 0.148 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 25 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETRU |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETRU |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETRU |
| Greutate pachet 2 | 3.891 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | S02 |
| Număr unități în pachet 3 | 15 |
| Înălțime pachet 3 | 15 CENTIMETRU |
| Lățime pachet 3 | 30 CENTIMETRU |
| Lungime pachet 3 | 40 CENTIMETRU |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS930R4PAM12 |
| Unitate de măsura | Pce |





