Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS930R1PAM12 - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XS9 M30, L64mm, oțel inoxidabil integral 303, Sn20 mm, 12...24 VDC, M12
726,00 Lei
600,00 Lei
în stoc
SKU
XS930R1PAM12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS9 M30, L64mm, full SS 303, Sn20 mm, 12...24 VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Numele seriei | Application |
| Tip senzor | Senzor de proximitate inductiv |
| Denumire senzor | XS9 |
| Aplicație dispozitiv | Aplicație în mediu grav |
| Design senzor | Cilindric M30 |
| Dimensiune | 64 mm |
| Tip carcasă | Carcasă monobloc |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 3 conductoare |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO |
| Acceptare montare îngropată detector | Montabil îngropat |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Material | Oțel inoxidabil 303 |
| Conexiune electrică | Conector mascul M12, 4 pini |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție la inversare de polaritate |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Capacitate de comutare în mA | <= 200 mA cu protecție la suprasarcină și scurtcircuit |
| Grad de protecție IP | IP69K conform DIN 40050, IP68 conform IEC 60529 |
Complementar
| Material carcasă | Oțel inoxidabil 303 |
|---|---|
| Față de detecție | Frontală |
| Tip filet | M30 x 1,5 |
| Material frontal | Oțel inoxidabil 303 |
| Rază de detecție | > 15...40 mm |
| Deplasare diferențială | 1...15 % din Sr |
| Repetabilitate | <= 5 % din Sr |
| Curent rezidual | 0,1 mA stare deschisă |
| LED indicator stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Frecvență de comutare | <= 100 Hz |
| Cădere de tensiune | <2 V (închis) |
| Consum de curent | <= 10 mA în gol |
| Întârziere pornire | 40 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0,0001 MILLISECOND |
| Marcare | CE |
| Întârziere recuperare | 0,015 MILLISECOND |
Mediu
| Certificări produs | cULus |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 1 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 30 gn pentru 11 ms conform IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachetul 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 6 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 16 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0,144 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachetul 2 | 25 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 3,772 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare nedivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS930R1PAM12 |
| Unitate de măsura | Pce |





