Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XS9 M18, L64mm, oțel inoxidabil integral 316L, Sn20 mm, 12...24 VDC, M12
484,00 Lei
400,00 Lei
în stoc
SKU
XS918S4PAM12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS9 M18, L64mm, full SS 316L, Sn20 mm, 12...24 VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Denumire serie | Application |
| Tip senzor | Senzor de proximitate inductiv |
| Denumire senzor | XS9 |
| Aplicație dispozitiv | Alimente și băuturi |
| Design senzor | Cilindric M18 |
| Dimensiune | 64 mm |
| Tip corp | Corp monolit |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO |
| Acceptare montaj detector îngropat | Nu se montează îngropat |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Material | Oțel inoxidabil 316L |
| Conexiune electrică | Conector tată M12, 4 pini |
| Tensiune alimentare nominală [Us] | 12...24 V CC cu protecție contra polarității inverse |
| Tip circuit de ieșire | CC |
| Capacitate de comutare în mA | <= 200 mA cu protecție împotriva supraîncărcării și scurtcircuitului |
| Grad de protecție IP | IP69K conform DIN 40050, IP68 conform IEC 60529 |
Complementar
| Material carcasă | Oțel inoxidabil 316L |
|---|---|
| Față de detecție | Frontală |
| Tip filet | M18 x 1 |
| Material față | Oțel inoxidabil 316L |
| Rază de detecție | > 15...40 mm |
| Diferență de deplasare | 1...15 % din Sr |
| Precizie de repetabilitate | <= 5 % din Sr |
| Curent rezidual | 0.1 mA stare deschisă |
| LED de stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Frecvență de comutare | <= 200 Hz |
| Cădere de tensiune | <2 V (închis) |
| Consum curent | <= 10 mA fără sarcină |
| Întârziere primă creștere | 40 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0.0001 MILLISECOND |
| Marcaj | CE |
| Întârziere recuperare | 0.015 MILLISECOND |
Mediu
| Certificări produs | cULus Ecolab |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 1 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 30 gn pentru 11 ms conform IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate ambalaj 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în ambalaj 1 | 1 |
| Înălțime ambalaj 1 | 2.3 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 1 | 10 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 1 | 13 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 1 | 0.061 KILOGRAM |
| Tip unitate ambalaj 2 | S01 |
| Număr unități în ambalaj 2 | 25 |
| Înălțime ambalaj 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 2 | 1.736 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS918S4PAM12 |
| Unitate de măsura | Pce |





