Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XS9 M12, L60mm, oțel inoxidabil integral 316L, Sn10 mm, 12...24 VDC, M12
464,00 Lei
383,47 Lei
în stoc
SKU
XS912S4PAM12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS9 M12, L60mm, full SS 316L, Sn10 mm, 12...24 VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Nume serie | Aplicație |
| Tip senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Nume senzor | XS9 |
| Aplicație dispozitiv | Alimente și băuturi |
| Design senzor | Cilindric M12 |
| Dimensiune | 60 mm |
| Tip corp | Corp monolit |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Funcție ieșire discret | 1 NA |
| Acceptare montaj detector la ras | Nu se montează la ras |
| Tip ieșire discret | PNP |
| Material | Oțel inoxidabil 316L |
| Conexiune electrică | Conector mamă M12, 4 pini |
| Tensiune de alimentare rated [Us] | 12...24 V DC cu protecție inversare polaritate |
| Tip circuit ieșire | DC |
| Capacitate comutare în mA | <= 200 mA cu protecție supracurent și scurtcircuit |
| Grad de protecție IP | IP69K conform DIN 40050, IP68 conform IEC 60529 |
Complementar
| Material carcasă | Oțel inoxidabil 316L |
|---|---|
| Față de detecție | Frontală |
| Tip filet | M12 x 1 |
| Material față | Oțel inoxidabil 316L |
| Rază de detectare | 8...15 mm |
| Deplasare diferențială | 1...15 % din Sr |
| Precizie repetare | <= 5 % din Sr |
| Curent rezidual | 0,1 mA stare deschis |
| LED stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Frecvență comutare | <= 400 Hz |
| Cădere tensiune | <2 V (închis) |
| Consum curent | <= 10 mA fără sarcină |
| Întârziere pornire | 40 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0,0001 MILLISECOND |
| Marcaj | CE |
| Întârziere recuperare | 0,015 MILLISECOND |
Mediu
| Certificări produs | cULus Ecolab |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 1 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 30 gn pentru 11 ms conform IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 1,5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 8 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 9,5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0,032 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 25 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 0,97 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS912S4PAM12 |
| Unitate de măsura | Pce |





