Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS912S1PAM12 - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XS9 M12, L60mm, oțel inoxidabil 316L complet, Sn6 mm, 12...24 VDC, M12
703,00 Lei
580,99 Lei
în stoc
SKU
XS912S1PAM12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS9 M12, L60mm, full SS 316L, Sn6 mm, 12...24 VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori de proximitate inductivi XS |
|---|---|
| Numele seriei | Aplicație |
| Tip senzor | Senzor de proximitate inductiv |
| Numele senzorului | XS9 |
| Aplicația dispozitivului | Industria alimentară și băuturi |
| Design senzor | Cilindric M12 |
| Dimensiune | 60 mm |
| Tip carcasă | Corp într-o singură piesă |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 3-fir |
| Funcția ieșirii discrete | 1 NO |
| Acceptare montaj cu detector nivelar | Montabil nivelar |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Material | Oțel inoxidabil 316L |
| Conectare electrică | Conector masculin M12, 4 pini |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție inversare polaritate |
| Tip circuit ieșire | DC |
| Capacitate de comutare în mA | <= 200 mA cu protecție suprasarcină și scurtcircuit |
| Grad de protecție IP | IP69K conform DIN 40050, IP68 conform IEC 60529 |
Complementar
| Material carcasă | Oțel inoxidabil 316L |
|---|---|
| Față de detecție | Frontală |
| Tip filet | M12 x 1 |
| Material față | Oțel inoxidabil 316L |
| Rază de detecție | > 4...8 mm |
| Deplasare diferențială | 1...15 % din Sr |
| Precizie repetare | <= 5 % din Sr |
| Curent rezidual | 0.1 mA stare deschisă |
| LED indicator de stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Frecvență de comutare | <= 600 Hz |
| Cădere de tensiune | <2 V (închis) |
| Consum de curent | <= 10 mA fără sarcină |
| Întârziere ridicare inițială | 40 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0.0001 MILLISECOND |
| Marcare | CE |
| Întârziere recuperare | 0.015 MILLISECOND |
Mediu
| Certificări produs | cULus Ecolab |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 1 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 30 gn pentru 11 ms conform IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Numărul de unități în pachetul 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 1.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 10 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 11 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.033 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Numărul de unități în pachetul 2 | 25 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 0.981 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS912S1PAM12 |
| Unitate de măsura | Pce |





