Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS912RWPAM12 - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XS9 M12, L60mm, inox 303 complet, Sn6 mm, 12...24 VDC, M12
875,00 Lei
723,14 Lei
în stoc
SKU
XS912RWPAM12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS9 M12, L60mm, full SS 303, Sn6 mm, 12...24 VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Nume serie | Application |
| Tip senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Denumire senzor | XS9 |
| Aplicație dispozitiv | Mașină de sudură |
| Design senzor | Cilindric M12 |
| Dimensiune | 60 mm |
| Tip corp | Corp monolit |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO |
| Acceptare montare cu detector la ras | Montabil la ras |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Material | Oțel inoxidabil 303 |
| Conexiune electrică | Conector mascul M12, 4 pini |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție la inversiunea polarității |
| Tip circuit ieșire | DC |
| Capacitate de comutare în mA | <= 200 mA cu protecție la suprasarcină și scurtcircuit |
| Grad de protecție IP | IP69K conform DIN 40050, IP68 conform IEC 60529 |
Complementar
| Material carcasă | Oțel inoxidabil 303 |
|---|---|
| Față de detecție | Frontală |
| Tip filet | M12 x 1 |
| Material față | Oțel inoxidabil 303 |
| Rază de detecție | > 4...8 mm |
| Deplasare diferențială | 1...15 % din Sr |
| Precizie de repetabilitate | <= 5 % din Sr |
| Curent rezidual | 0.1 mA stare deschisă |
| LED indicator stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Frecvență de comutare | <= 15 Hz |
| Cădere de tensiune | <2 V (închis) |
| Consum curent | <= 10 mA fără sarcină |
| Întârziere inițială sus | 80 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0.0001 MILLISECOND |
| Marcare | CE |
| Întârziere recuperare | 0.015 MILLISECOND |
Mediu
| Certificări produs | cULus |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 1 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 30 gn pentru 11 ms conform IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 1.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 10 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 13 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.032 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 25 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 0.99 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS912RWPAM12 |
| Unitate de măsura | Pce |





