Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS7F1A1PCL1TF - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XS7 15x32x8, PBT, Sn5mm, 12...24 VDC, cablu 1 m
259,00 Lei
214,05 Lei
în stoc
SKU
XS7F1A1PCL1TF
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS7 15x32x8, PBT, Sn5mm, 12...24 VDC, cable 1 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Nume serie | Scop general |
| Tip senzor | Senzor de proximitate inductiv |
| Nume senzor | XS7 |
| Aplicație dispozitiv | Nu se aplică |
| Design senzor | Formă plană 15 x 32 x 8 |
| Dimensiune | 8 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 4 fire |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO + 1 NC |
| Acceptare montare flush detector | Montabil flush |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Material | Plastic |
| Conexiune electrică | Cablu |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 12...24 V DC cu protecție la inversare de polaritate |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA DC cu protecție la suprasarcină și scurtcircuit |
| Grad de protecție IP | IP68 conform IEC 60529 |
Complementar
| Material carcasă | PBT |
|---|---|
| Față de detecție | Frontală |
| Material față | PBT |
| Interval de detecție | > 4...8 mm |
| Diferență de deplasare | 1...15 % din Sr |
| Compoziție cablu | 4 x 0,5 mm² |
| LED indicator stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Material izolație fire | PVC |
| Frecvență de comutare | <= 2000 Hz |
| Cădere de tensiune | <2 V (închis) |
| Consum de curent | <= 10 mA fără sarcină |
| Întârziere inițială sus | 5 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0,1 MILLISECOND |
| Marcare | CE |
| Întârziere recuperare | 0,1 MILLISECOND |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms conform IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4,1 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 13 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 9,5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0,063 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 16 |
| Înălțime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 1,374 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | P06 |
| Număr unități în pachet 3 | 256 |
| Înălțime pachet 3 | 60 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 70 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 80 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 26,984 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS7F1A1PCL1TF |
| Unitate de măsura | Pce |





