Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS7F1A1PBL01M8 - Senzor de proximitate inductiv XS, senzor inductiv XS7 15x32x8, PBT, Sn5mm, 12...24 VDC, M8 0.15 m
256,00 Lei
211,57 Lei
în stoc
SKU
XS7F1A1PBL01M8
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS7 15x32x8, PBT, Sn5mm, 12...24 VDC, M8 0.15 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori inductivi de proximitate XS |
|---|---|
| Nume serie | Uz general |
| Tip senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Aplicație dispozitiv | Nu se aplică |
| Nume senzor | XS7 |
| Design senzor | Formă plată 15 x 32 x 8 |
| Dimensiune | 8 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Material carcasă | PBT |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Funcție ieșire discretă | 1 NÎ |
| Conexiune electrică | Conector mascul M8 la distanță, 3 pini |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Tensiune de alimentare rated [Us] | 12...24 V DC cu protecție împotriva inversării polarității |
| Grad de protecție IP | IP68 conform IEC 60529 |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA DC cu protecție la suprasarcină și scurtcircuit |
Complementar
| Acceptare montare detector la ras | Montabil la ras |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Față de detecție | Frontală |
| Material față | PBT |
| Parcurs diferențial | 1...15 % din Sr |
| Material izolație fir | PVC |
| Interval de detecție | > 4...8 mm |
| LED indicator stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Frecvență de comutare | <= 2000 Hz |
| Consum curent | <= 10 mA fără sarcină |
| Cădere tensiune | <2 V (închis) |
| Întârziere prima ridicare | 5 MILLISECOND |
| Marcaj | CE |
| Întârziere răspuns | 0.1 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 0.1 MILLISECOND |
Mediu
| Certificări produs | CSA C-Tick UL |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms conform IEC 60068-2-27 |
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4.2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9.5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.032 KILOGRAM |
| Lungime pachet 1 | 6.5 CENTIMETER |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 22 |
| Înălțime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 1.1969 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 4.2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 9.5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 6.5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.032 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS7F1A1PBL01M8 |
| Unitate de măsura | Pce |





