Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - senzor inductiv XS7 26x26x13 - PBT - Sn10mm - 12..24VDC - M12 0.15m PUR
365,00 Lei
301,65 Lei
în stoc
SKU
XS7E1A1PAP01M12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
inductive sensor XS7 26x26x13 - PBT - Sn10mm - 12..24VDC - M12 0.15m PUR
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Denumire serie | Uz general |
| Tip senzor | Senzor de proximitate inductiv |
| Aplicație specifică produs | Nu se aplică |
| Denumire senzor | XS7 |
| Design senzor | Formă plană 26 x 26 x 13 |
| Dimensiune | 13 mm |
| Tip carcasă | Fixă |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO |
| Acceptare montare plană detector | Montabil plan |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Material | Plastic |
| Conexiune electrică | Conector masculin M12 la distanță, 4 pini |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție la inversare polaritate |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA DC cu protecție la suprasarcină și scurtcircuit |
| Grad de protecție IP | IP67 izolație dublă conform IEC 60529 |
Complementar
| Material carcasă | PBT |
|---|---|
| Față de detecție | Frontală |
| Material față | PBT |
| Interval de detecție | 8...15 mm |
| Deplasare diferențială | 1...15 % din Sr |
| Acuratețe repetabilitate | <= 10% din Sr |
| LED indicator stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Material izolație sârmă | PVC |
| Frecvență de comutare | <= 1000 Hz |
| Cădere tensiune | <2 V (închis) |
| Consum curent | <= 10 mA fără sarcină |
| Întârziere pornire | 10 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 2 MILLISECOND |
| Marcaj | CE |
| Întârziere recuperare | 6 MILLISECOND |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms conform IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4.1 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 6.4 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 9.5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.047 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 22 |
| Înălțime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 1.5665 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | P06 |
| Număr unități în pachet 3 | 352 |
| Înălțime pachet 3 | 60 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 70 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 80 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 30.564 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS7E1A1PAP01M12 |
| Unitate de măsura | Pce |





