Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS7E1A1NAL2 - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XS7 26x26x13, PBT, Sn10mm, 12...24 VDC, cablu 2 m
230,00 Lei
190,08 Lei
în stoc
SKU
XS7E1A1NAL2
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS7 26x26x13, PBT, Sn10mm, 12...24 VDC, cable 2 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Nume serie | Uz general |
| Tip senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Aplicație dispozitiv | Nu se aplică |
| Nume senzor | XS7 |
| Design senzor | Formă plată 26 x 26 x 13 |
| Dimensiune | 13 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Material carcasă | PBT |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică cablare | 3-fire |
| Funcție ieșire discret | 1 NO |
| Conectare electrică | Cablu |
| Tip ieșire discret | NPN |
| [Us] tensiune alimentare nominală | 12...24 V DC cu protecție la inversare de polaritate |
| Grad de protecție IP | IP68 izolație dublă conform IEC 60529 |
| Capacitate comutare în mA | <= 100 mA DC cu protecție la suprasarcină și scurtcircuit |
Complementar
| Acceptare montaj detectorului la nivelul suprafeței | Montabil la nivelul suprafeței |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Față de detecție | Frontală |
| Material front | PBT |
| Deplasare diferențială | 1...15 % din Sr |
| Material izolație cablu | PVC |
| Compoziție cablu | 3 x 0.34 mm² |
| Domeniu de detectare | 8...15 mm |
| LED indicator stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Frecvență comutare | <= 1000 Hz |
| Consum curent | <= 10 mA fără sarcină |
| Cădere tensiune | <2 V (închis) |
| Întârziere inițială | 10 MILLISECOND |
| Marcare | CE |
| Întârziere răspuns | 2 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 6 MILLISECOND |
Mediu
| Certificări produs | CSA C-Tick Ecolab UL |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms conform IEC 60068-2-27 |
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4.2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 13.2 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.093 KILOGRAM |
| Lungime pachet 1 | 9.6 CENTIMETER |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 16 |
| Înălțime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 1.9565 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 4.2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 9.6 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 13.2 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.093 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS7E1A1NAL2 |
| Unitate de măsura | Pce |





