Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS7D1A1PAL5 - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XS7 80x80x26, PBT, Sn40mm, 12...24 VDC, cablu 5 m
286,00 Lei
236,36 Lei
în stoc
SKU
XS7D1A1PAL5
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS7 80x80x26, PBT, Sn40mm, 12...24 VDC, cable 5 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori de proximitate inductivi XS |
|---|---|
| Denumire serie | Uz general |
| Tip senzor | Senzor de proximitate inductiv |
| Aplicație dispozitiv | Nu se aplică |
| Denumire senzor | XS7 |
| Design senzor | Formă plană 80 x 80 x 26 |
| Dimensiune | 26 mm |
| Tip carcasă | Fixă |
| Material carcasă | PBT |
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Tehnică cablare | 3 fire |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție la inversarea polarității |
| Grad de protecție IP | IP68 izolație dublă conform IEC 60529 |
| Capacitate de comutație în mA | <= 100 mA DC cu protecție la suprasarcină și scurtcircuit |
Complementar
| Acceptare montaj flush al detectorului | Montabil flush |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Tip circuit ieșire | DC |
| Față de detecție | Frontală |
| Material față | PBT |
| Curse diferențială | 1...15 % din Sr |
| Material izolație cablu | PVC |
| Compoziție cablu | 3 x 0,34 mm² |
| Rază de detecție | > 15...40 mm |
| LED indicator stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Frecvență comutație | <= 100 Hz |
| Consum curent | <= 10 mA fără sarcină |
| Cădere tensiune | <2 V (închis) |
| Întârziere inițială sus | 30 MILLISECOND |
| Marcare | CE |
| Întârziere răspuns | 5 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 35 MILLISECOND |
Mediu
| Certificări produs | CSA C-Tick UL |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms conform IEC 60068-2-27 |
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 6.6 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 13 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.4586 KILOGRAM |
| Lungime pachet 1 | 9.5 CENTIMETER |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 10 |
| Înălțime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 5.1185 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 6.7 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 13.2 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 9.7 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.448 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS7D1A1PAL5 |
| Unitate de măsura | Pce |





