Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS630B4MBL2 - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XS6 M30, L66mm, alamă, Sn22mm, 24...240VAC/DC, cablu 2 m
461,00 Lei
380,99 Lei
în stoc
SKU
XS630B4MBL2
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS6 M30, L66mm, brass, Sn22mm, 24...240VAC/DC, cable 2 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Denumire serie | Uz general |
| Tip senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Denumire senzor | XS6 |
| Design senzor | Cilindric M30 |
| Dimensiune | 66 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Tip semnal de ieşire | Discret |
| Tehnică de cablare | 2 fire |
| Funcţie ieşire discretă | 1 NÎ |
| Acceptare montare la ras | Nu permite montaj la ras |
| Material | Metalic |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 24...240 V AC/DC 50/60 Hz |
| Tip circuit de ieşire | AC/DC |
| Capacitate de comutare în mA | 5...200 mA DC, 5...300 mA AC |
| Grad de protecție IP | IP68 izolație dublă conform IEC 60529, IP69K conform DIN 40050 |
Complementar
| Material carcasă | Alamă nichelată |
|---|---|
| Faţa de detecţie | Frontală |
| Tip filet | M30 x 1.5 |
| Material faţă | PPS |
| Rază de detectare | > 15...40 mm |
| Deplasare diferenţială | 1...15 % din Sr |
| Compoziţie cablu | 2 x 0,34 mm² |
| Curent rezidual | 0,8 mA stare deschisă |
| LED de stare | Stare ieşire: 1 LED (galben) |
| Material izolație fire | PVC |
| Frecvenţă de comutare | <= 25 Hz AC, <= 300 Hz DC |
| Cădere de tensiune | <5,5 V (închis) |
| Întârziere iniţială | 30 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0,5 MILLISECOND |
| Marcaj | CE |
| Întârziere recuperare | 2 MILLISECOND |
Mediu
| Certificări produs | CSA UL |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms conform IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate ambalaj 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în ambalaj 1 | 1 |
| Înălțime ambalaj 1 | 3,6 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 1 | 11,4 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 1 | 12 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 1 | 0,182 KILOGRAM |
| Tip unitate ambalaj 2 | S01 |
| Număr unități în ambalaj 2 | 11 |
| Înălțime ambalaj 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 2 | 2,177 KILOGRAM |
| Tip unitate ambalaj 3 | S02 |
| Număr unități în ambalaj 3 | 22 |
| Înălțime ambalaj 3 | 15 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 3 | 30 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 3 | 40 CENTIMETER |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS630B4MBL2 |
| Unitate de măsura | Pce |





