Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS630B1PAL01C - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XS6 M30, L62mm, alamă, Sn15mm, 12...48 VDC, DIN 0.15 m
531,00 Lei
438,84 Lei
în stoc
SKU
XS630B1PAL01C
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS6 M30, L62mm, brass, Sn15mm, 12...48 VDC, DIN 0.15 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Numele seriei | Scop general |
| Tip senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Denumirea senzorului | XS6 |
| Aplicație dispozitiv | Echipament mobil |
| Design senzor | Cilindric M30 |
| Dimensiune | 62 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Funcție de ieșire discretă | 1 NO |
| Acceptanță montare detectorului în plan | Montabil în plan |
| Tip de ieșire discretă | PNP |
| Material | Metalic |
| Conexiune electrică | Conector mascul DIN 43650A la distanță |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...48 V CC cu protecție la inversiune de polaritate |
| Tip circuit de ieșire | CC |
| Capacitate de comutare în mA | <= 200 mA CC cu protecție la supraîncărcare și scurtcircuit |
| Grad de protecție IP | IP68 izolare dublă în conformitate cu IEC 60529, IP69K în conformitate cu DIN 40050 |
Complementar
| Material carcasă | Alamă nichelată |
|---|---|
| Față de detecție | Frontală |
| Tip filet | M30 x 1,5 |
| Material față | PPS |
| Rază de detecție | 8...15 mm |
| Curse diferențială | 1...15 % din Sr |
| Compoziție cablu | 3 x 0,34 mm² |
| LED indicator de stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Material izolație fire | PVC |
| Frecvență de comutare | <= 500 Hz CC |
| Cădere de tensiune | <2 V (închis) |
| Consum curent | <= 10 mA fără sarcină |
| Întârziere prima creștere | 10 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0,6 MILLISECOND |
| Marcaj | CE |
| Întârziere recuperare | 1,4 MILLISECOND |
Mediu
| Certificări produs | E2 |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) în conformitate cu IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms în conformitate cu IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Numărul unităților în pachetul 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 3.8 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 10.7 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 13.4 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.173 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Numărul unităților în pachetul 2 | 22 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 4.113 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | BAG |
| Numărul unităților în pachetul 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 3 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 25 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 20 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.19 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS630B1PAL01C |
| Unitate de măsura | Pce |





