Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS618B2PBL01M12 - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XS6 M18, L64mm, alamă, Sn9mm, 12...24 VDC, M12 0.15 m
443,00 Lei
366,12 Lei
în stoc
SKU
XS618B2PBL01M12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS6 M18, L64mm, brass, Sn9mm, 12...24 VDC, M12 0.15 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Denumirea seriei | Application |
| Tip senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Denumire senzor | XS6 |
| Design senzor | Cilindric M18 |
| Dimensiune | 64 mm |
| Tip corp | Fix |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Funcție ieșire discretă | 1 NÎ |
| Acceptare montare flush detector | Non-montabil flush |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Material | Metalic |
| Conexiune electrică | Conector mascul M12 remote, 4 pini |
| Tensiune de alimentare rated [Us] | 12...24 V DC cu protecție împotriva inversării polarității |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA DC cu protecție la suprasarcină și scurtcircuit |
| Grad de protecție IP | IP67 izolație dublă conform IEC 60529, IP69K conform DIN 40050 |
Complementar
| Material carcasă | Alamă nichel placat |
|---|---|
| Față de detecție | Frontală |
| Tip filet | M18 x 1 |
| Material față | PPS |
| Rază de detecție | 8...15 mm |
| Deplasare diferențială | 1...15 % din Sr |
| Compoziție cablu | 3 x 0.34 mm² |
| LED de stare | Alimentare on și mod teach: 1 LED (verde), stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Material izolație fir | PVC |
| Frecvență de comutare | <= 1000 Hz |
| Cădere de tensiune | <2 V (închis) |
| Consum de curent | <= 10 mA fără sarcină |
| Întârziere inițială up | 10 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0.3 MILLISECOND |
| Marcare | CE |
| Întârziere recuperare | 0.7 MILLISECOND |
Mediu
| Certificări produs | CSA UL |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms conform IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Numărul de unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 13.2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9.5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 4.1 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.083 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Numărul de unități în pachet 2 | 22 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 2.14 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Numărul de unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 4.1 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 13.2 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 9.5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.102 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS618B2PBL01M12 |
| Unitate de măsura | Pce |





